Menu

TRÆNINGSTIDER

TRÆNINGSTIDER EFTERÅR 2019

HOLD TRÆNINGSDAGE KL. BANE
 U4/U5/U6 - Dr  Torsdag 17.00 - 18.00  Microbanen 
 U7 Pi - Dr  Tirsdag 17.00 - 18.00  Microbanen 
 U8 Pi - Dr Tirsdag
Torsdag
 17.00 - 18.00
 17.00 - 18.00
2A
2A
 U9 Pi - Dr  Tirsdag 
Torsdag
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00 
3A
3A
 U10 Drenge Mandag
Torsdag
17.00 - 18.30
18.00 - 19.00
3A
2A
 U10 Piger Mandag
Onsdag
17.00 - 18.00
17.00 -18.00
2A
2A
 U11 Drenge Tirsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
17.00 - 18.30
6A - 6B
5A - 5B - 5C
 U11/U12 Piger

Mandag
Torsdag

17.00 - 18.30
16.30 - 18.00
7A - 7B
Kunstbane
 U12 Drenge Mandag
Torsdag
18.00 - 19.30
18.00 - 19.30
5A - 5B - 5C
Kunstbane
 FC THY PIGER
 U13 Piger

Lige uger:
Mandag Østerild
Onsdag TFC
Torsdag TFC

Ulige uger:
Mandag Nors
Onsdag Hørdum
Torsdag TFC


18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
 
 U13 Drenge 1. hold Mandag
Tirsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
16.45 - 18.15
16.45 - 18.15
Kunstbane
Kunstbane
7a - 7B
 U13 Drenge 2. hold Mandag
Tirsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
16.45 - 18.15
16.45 - 18.15
6A - 6B
Kunstbane
7a - 7B
 FC THY PIGER
 U14 PIGER

Lige uger:
Mandag Østerild
Onsdag TFC
Torsdag TFC

Ulige uger:
Mandag Nors
Onsdag Hørdum
Torsdag TFC

18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
 
 U14 Drenge 1. hold Mandag
Onsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
17.00 - 19.30
18.00 - 19.30
Kunstbane
Kunstbane
Kunstbane
 U14 Drenge 2. hold Mandag
Onsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
17.00 - 19.30
18.00 - 19.30
6
Kunstbane
Kunstbane
 FC THY PIGER
 U15 PIGER
Lige uger:
Mandag Østerild
Onsdag TFC
Torsdag TFC

Ulige uger:
Mandag Nors
Onsdag Hørdum
Torsdag TFC
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
 

 U15 Drenge 1. hold Mandag
Tirsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
17.00 - 18.30
17.00 - 18.30
Kunstbane
2
6
 U15 Drenge 2. hold Mandag
Tirsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
17.00 - 18.30
17.00 - 18.30
6
2
6
 FC THY PIGER
 U16 PIGER
Lige uger:
Mandag Østerild
Onsdag TFC
Torsdag TFC

Ulige uger:
Mandag Nors
Onsdag Hørdum
Torsdag TFC
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
 
 U17 Drenge Mandag
Tirsdag
Torsdag
17.00 - 18.30
17.00 - 18.30

18.00 - 19.30
Kunstbane
Skyum Kunstbane

Kunstbane
 U18 Pige DM  Torsdag 18.00 - 19.30  3A
 U19 Drenge Division

Mandag
Tirsdag
Torsdag

16.00 - 17.30
16.00 - 17.30
16.00 - 17.30
3
       
 7/11 Kvinder
 Serie 2 Kvinder
 Jyllandsserie Kvinder
 Tirsdag
Torsdag
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
3
 Kvindeliga Mandag
Tirsdag
Torsdag
Fredag
17.45 - 19.15
17.45 - 19.15
17.45 - 19.15
16.00 - 17.30
3
 Parafodbold  Tirsdag 15.30 - 16.30 5
 Fodbold Fitness Herrer Mandag  19.00 - 20.00 2A 
 Oldboys Herrer      
 Serie 1 & 2 Herrer Tirsdag
Torsdag
18.30 - 20.00
18.30 - 20.00
7
2
 2. Division Mandag
Onsdag
Torsdag
Fredag
16.30 - 18.00
16.30 - 18.00
16.00 - 17.30
16.00 - 17.30
4